Zamanı Yakala!

Zamanı  YAKALA!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik markanızın imaj ve duruşunu yansıtmak için çok önemlidir. Sizin markanızı aynı sektörde bulunduğunuz diğer markalardan ayırıp öne çıkarmasını destekler. Kurumsal kimlikle birlikte tanınırlık ve algı da üst seviyeye çıkmaktadır. Günlük hayatta karşımıza çıkan her reklamın renk, logo ve tasarımla akıllarımızda kalıp kolayca hatırlanabilmektedir. Bu da kurumsal kimlik ile ortaya çıkmıştır. Henüz markalaşmanın başındaysanız ve profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Markam var ama logom yeterince iyi değil diyorsanız şirketinize en uygun tasarımlar için Dijital Kasaba bünyesi sizlere destek vermek için hazır. İletişime geçin ve markanızın iz bırakmasına yardım edelim.

Logo

Logo ve kurumsal kimlik birbirlerini tamamlayan şeylerdir. Logo olmadan kurumsal kimlik oluşturmanız imkansızdır. Bu nedenle logo çok önemlidir kısacası olmazsa olmazınızdır. Markanızın kimliğini bir vitrin gibi gösterecek ve temsil edecektir. Bu nedenle logonuzu şirketinize özel ve en iyi temsil edecek şekilde hazırlıyoruz. Logo tasarımı, rengi şirketinize en uygun şekilde dizayn ederken akılda kalıcılığı en üst seviyeye taşıyoruz.

Logo & Kartvizit

Kurumsal kimliğiniz içerisinde logo ve kartvizit yapı taşınızdır. Markanızın yüzünü en iyi şekilde ifade edebilen bir tasarıma sahip olmalıdır. Dijital ortama uygunluğu da son derece büyük önem taşımaktadır. Logonuz her ortamda uygulanabilir ve işlevsel olmasına  önem vermekteyiz. Buna uygun tasarımlar yaparak marka imajı ve duruşunu doğru sergiliyoruz.

Kurumsal Kimlik

Sürekli rekabetin arttığı dünyada markaların fark edebilir olması ve diğer markalardan öne çıkabilmesi son derece önemlidir. Bunu yapmanın en temel ve etkili olduğu yöntem kurumsal kimlikten geçmektedir. Renkten logo tasarımına kadar her şeyin son derece özen ve titizlikle markayı en iyi ifade edecek şekilde oluşturulması gerekmektedir.

Bilgi ve Teklif Al